HAKKIMIZDA

Çevik Trucks

Osman Ali ÇEVİK tarafından 2014 yılında kurulan Çevik Trucks Özel Servisi, Bucak ve çevresindeki müşterilerimize 4 yıldır hizmet vermektedir.
Toplam 1000 m2 kapalı ve açık alanı, bir merkez birde şube ile hizmetini büyüyerek sürdürmektedir.

15 Yıllık Servis Deneyimi

15 yıllık servis deneyimine sahip işinde uzman usta ve personelle ağır ticari araçların anahtar teslim kaporta, şase, boya ve mekanik tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktayız.

Anlaşmalı Kasko ve Sigorta Şirketleri

Servisimiz tüm kasko ve sigorta şirketleri ile anlaşmalı olup, her türlü marka ve modelde ağır ticari grubu araçların tamir, bakım ve onarım hizmetini sunmaktadır.

Mekanik ve Şase

Çevik Trucks olarak her türlü marka ve model ağır ticari araçların mekanik işlemleri itinayla yapılır. Motor, yürüyen ve diğer mekanik aksam tamir, bakım ve onarımı tarafımızdan yapılır. Şase doğrultma, şase düzeltme işlemleri de son sistem elektronik şase düzeltme ekipmanları ile yapılmaktadır.

Kaporta ve Boya

Çevik Trucks olarak her türlü marka ve model ağır ticari araçların kaporta işlemleri itinayla yapılır. Aracınızın kaporta işleri tarafımızdan yapılır. Kaporta servisimizin yanı sıra boya hizmetlerimizle de hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Tüm Hizmetlerimiz

Bucak Hasar Servisi, Bucak 7/24 Hasar Destek, Bucak Araç Kurtarma, Bucak Şase Dorse Damper Treyler Doğrultma, Bucak Şase Dorse Damper Treyler Düzeltme, Bucak Kazalı Kamyon Servisi, Bucak Kazalı Tır Servisi, Bucak Anahtar Teslim Hasar Servisi, Bucak Kazalı Kamyon Kurtarma, Bucak Kazalı Tır Kurtarma, Bucak Kamyon Kaporta Boya İşlemleri, Bucak Tır Kaporta Boya İşlemleri, Bucak Kamyon Mekanik Tamir, Bucak Tır Mekanik Tamir, Burdur Hasar Servisi, Burdur 7/24 Hasar Destek, Burdur Araç Kurtarma, Burdur Şase Dorse Damper Treyler Doğrultma, Burdur Şase Dorse Damper Treyler Düzeltme, Burdur Kazalı Kamyon Servisi, Burdur Kazalı Tır Servisi, Burdur Anahtar Teslim Hasar Servisi, Burdur Kazalı Kamyon Kurtarma, Burdur Kazalı Tır Kurtarma, Burdur Kamyon Kaporta Boya İşlemleri, Burdur Tır Kaporta Boya İşlemleri, Burdur Kamyon Mekanik Tamir, Burdur Tır Mekanik Tamir, Hasar Servisi, 7/24 Hasar Destek, Araç Kurtarma, Şase Dorse Damper Treyler Doğrultma, Şase Dorse Damper Treyler Düzeltme, Kazalı Kamyon Servisi, Kazalı Tır Servisi, Anahtar Teslim Hasar Servisi, Kazalı Kamyon Kurtarma, Kazalı Tır Kurtarma, Kamyon Kaporta Boya İşlemleri, Tır Kaporta Boya İşlemleri, Kamyon Mekanik Tamir, Tır Mekanik Tamir, Antalya Hasar Servisi, Antalya 7/24 Hasar Destek, Antalya Araç Kurtarma, Antalya Şase Dorse Damper Treyler Doğrultma, Antalya Şase Dorse Damper Treyler Düzeltme, Antalya Kazalı Kamyon Servisi, Antalya Kazalı Tır Servisi, Isparta 7/24 Hasar Destek, Isparta Araç Kurtarma, Isparta Şase Dorse Damper Treyler Doğrultma, Isparta Şase Dorse Damper Treyler Düzeltme, Isparta Kazalı Kamyon Servisi, Isparta Kazalı Tır Servisi,

Hizmetlerimiz

Kaporta

Boya

Mekanik

Şase

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08-20

Salı: 08-20

Çarşamba: 08-20

Perşembe: 08-20

Cuma: 08-20

Cumartesi: 08-16

Pazar: Kapalı

İletişim

Tel-Fax :+90 248 325 8715

Cep Tel1 :+90 543 294 8712

Cep Tel2 :+90 535 019 5800

E-posta :oalicevik@hotmail.com

Adres :Yeni Sanayi Sitesi 9. Blok 2478 Sokak Bucak/BURDUR

çevik trucks özel servis logo
• Firmamız kurumsalfirma.net logo üyesidir.  • Sitemap  • Google   • Çevik Trucks

Sitenin tüm hakları saklıdır. ©ceviktrucks.com  2017-2018 @ Web Tasarım ve Programlama : İlhan YILMAZ